PARY TANECZNE

Pary obecnie reprezentujące Latino Cafe
 
1. Mateusz Zakrzewski i Jolanta Krasińskapara klasy S
2.Maciej Matczak i Marta Natywopara klasy S
3.Bartosz Wielogórski i Aleksandra Wójcikpara klasy A
4.Marcin Perdeusz i Michalina Stypikpara klasy A
5. Patryk Chromiec i Anna Okulskapara klasy A
6. Olaf Tomosz i Julianna Schmidtpara klasy A
7. Karol Wielogórski i Marta Jagielskapara klasy A
8. Roberto Salgado i Katarzyna Górskapara senior sport
9. Krzysztof Handke i Ewa Handkepara senior sport
10. Marek Ważny i Ewa Ważnypara senior sport
11.Maciej Miszczak i Dominika Hirschpara klasy B
12.Marcin Dylik i Karolina Stankiewiczpara klasy B
13.Mateusz Mikołajczak i Marzena Górczakpara klasy B
14.Adrian Lenart i Marta Dulębapara klasy B
15.Kamil Wronikowski i Paulina Jankowskapara klasy B
16.Daniel Dobrowolski i Karmen Kaczmarczykpara klasy D
17. Krzysztof Krzyżanowski i Monika Karnatpara klasy D
18.Sebastian Mróz i Aleksandra Burciupara klasy D
19.Nikodem Brill i Malwina Domańskapara klasy E
20. Mateusz Dobry i Martyna Okońpara klasy E
21. Filip Bińkowski i Julia Totoszkopara klasy E
22. Konrad Mieczkowski i Zofia Gronopara klasy F
23.Alan Kaczmarczyk i Marcelina Błaszczykpara klasy F
24. Kacper Laska i Katarzyna Kamińskapara klasy G
25. Nikodem Ziegert i Roksana Rompapara klasy H
26. Robert Rompa i Antonina Deptułapara klasy H

Pary Latino Cafe filia Kolbudy
1.Mikołaj Mering i Aleksandra Wąsowiczpara klasy D
2.Kacper Dukat i Amelia Dąbrowska para klasy D
3.Jakub Urbański i Weronika Szwichtenbergpara klasy E
4.Wiktor Miotk i Aleksandra Grzegorekpara klasy E
5. Kacper Konsik i Marcelina Odiapara klasy E
6. Marcin Ostaszewski i Rozalia Dąbrowskapara klasy E
7.Olaf Zuchowicz i Anna Dębskapara klasy F
8.Jan Fularczyk i Maja Olszewskapara klasy F
9.Hubert Tuszkowski i Blanka Szwichtenbergpara klasy G
10. Kamil Śpiewak- Martyna Rawłuszkopara klasy G
11. Maksymilian Kamiński- Zuzanna Olszewskapara klasy G
12. Wiktor Latański i Lena Wojciechowskapara klasy G
13. Karol Bystroń- Karolina Gronkowskapara klasy H
14. Maciej Jarosz- Maja Bzomapara klasy H




Archiwum Par
 
1. Kacper Zakowicz i Izabela Strzałkowskapara klasy S
2.Sebastian Karwacki i Magdalena Michiejpara klasy S
3.Adam Handke i A.L.para klasy S
4.Kacper Zakowicz i Anna Okulskapara klasy S
5.Michał Myszkowski i Anna Krężelpara klasy S
6.Kamil Sobczak i Julianna Schmidtpara klasy S
7.Michał Myszkowski i Katarzyna Rakowskapara klasy S
8.Marcin Jaworski i Izabela Strzałkowskapara klasy S
9.Kacper Zakowicz i Natalia Zakowiczpara klasy S
10. Michał Myszkowski i Karolina Lichnerowiczpara klasy A
11. Kamil Sobczak i Milana Bilikiewiczpara klasy A
12. Oskar Jarnut i Olga Grelewiczpara klasy A
13. Łukasz Kawka i Małgorzata Kłudkapara klasy A
14.Kamil Wronikowski i Marta Dulębapara klasy A
15.Marcin Kobierowski i Ewelina Wróblewskapara klasy A
16. Piotr Wróbel i Izabela Strzałkowskapara klasy A
17. Szymon Ludwicki i Katarzyna Rakowskapara klasy A
18. Patryk Chromiec i A.L.para klasy A
19.Olaf Tomosz i Paula Budyśpara klasy A
20. Marcin Talaśka i Ewelina Talaśkapara klasy A
21. Artur Kozar i Sandra Pasiekapara klasy A
22.Szymon Ludwicki i Hanna Sywulapara klasy A
23.Adam Handke i A.L.para klasy A
24.Łukasz Kawka i Milana Bilikiewiczpara klasy A
25.Cezary Wronka i Judyta Krukpara klasy A
26.Seweryn Spręga i Paula Galikowskapara klasy A
27. Szymon Ludwicki i Natalia Zakowiczpara klasy A
28.Piotr Kotulski i Magdalena Michiejpara klasy A
29.Olaf Tomosz i Hanna Sywulapara klasy A
30.Karol Wielogórski i Anna Okulskapara klasy A
31.Piotr Wróbel i A.L.para klasy A
32.Jakub Marszewski i Marta Lipskapara klasy A
33. Mateusz Miszczuk i Paulina Koźlińska para klasy A
34.Paweł Muchewicz i Weronika Klaspara klasy A
35.Maciej Okoń i Aneta Naczk-Borkowskapara klasy B
36. Tomasz Łobocki i Paulina Sosnowskapara klasy B
37. Jakub Marszewski i Paulina Jankowskapara klasy B
38.Adrian Lenart i Zuzanna Rogowskapara klasy B
39.Robert Pasieczny i Maja Kuźmińskapara klasy B
40.Jakub Marszewski i Paulina Sieheńpara klasy B
41.Karol Kustra i Olga Grelewiczpara klasy B
42. Dominik Czapla i Wiktoria Radkepara klasy B
43.Wiktor Zawielak i Nicol Musialikpara klasy B
44.Mateusz Koba i Marta Dulębapara klasy B
45. Kamil Wronikowski i Hanna Sywulapara klasy B
46.Piotr Wróbel i Sylwia Borkowskapara klasy B
47.Kamil Wronikowski i Natalia Kopyśćpara klasy B
48. Damian Ustaszewski i A.L.para klasy B
49.Damian Mielcarek i Natalia Kopyśćpara klasy B
50.Kamil Wronikowski i Paula Budyśpara klasy B
51.Szymon Ludwicki i Emilia Biernackapara klasy B
52.Łukasz Mocarski i Aleksandra Rogowskapara klasy B
53.Witold Chodzicki i Sandra Pasiekapara klasy B
54.Kamil Wronikowski i Magdalena Wendtpara klasy B
55. Dawid Olszowy i Wiktoria Radkepara klasy B
56.Michał Niekludow i Emilia Biernackapara klasy B
57.Szymon Ludwicki i Wiktoria Radkepara klasy B
58.Jakub Marszewski i Sandra Pasiekapara klasy B
59.Piotr Kotulski i Wiktoria Radkepara klasy B
60.Marcin Tomporowski i Sylwia Borkowska para klasy B
61.Mateusz Skrzypczak i Gracjana Wielińskapara klasy B
62.Michał Niekludow i Wiktoria Radkepara klasy B
63.Piotr Kotulski i Marta Natywopara klasy B
64.Oskar Długoński i Anna Okulskapara klasy B
65.Artur Gębka i Monika Langepara klasy B
66.Kamil Huszcza i Marta Domańskapara klasy B
67.Karol Krawczyk i Barbara Zarańskapara klasy B
68.Karol Krawczyk i Paulina Koźlińskapara klasy B
69.Przemysław Malinowski i Marlena Kaźmierczakpara klasy B
70.Radek Makar i Marlena Kaźmierczakpara klasy B
71.Wojciech Jancewicz i Gracjana Wielińskapara klasy B
72. Wojciech Jancewicz i Monika Lang para klasy B
73. Kamil Huszcza i Judyta Kruk para klasy B
74. Mateusz Koba i Małgorzata Kłudkapara klasy B
75.Mateusz Mikołajczak i Marianna Kalębkapara klasy C
76.Marcin Ciołek i Katarzyna Górskapara klasy C
77.Jakub Stasiuk i Olga Grelewiczpara klasy C
78.Karol Kustra i Klaudia Kawałapara klasy C
79.Oskar Jarnut i Dominika Tarasiukpara klasy C
80.Kamil Wronikowski i Klaudia Kawałapara klasy C
81.Wojciech Chamczyk i Aleksandra Chamczykpara klasy C
82.Wiktor Zawielak i Nicol Musialikpara klasy C
83.Cezary Wronka i Marta Domańskapara klasy C
84.Dawid Walczak i Ewelina Wolskapara klasy C
85.Kamil Gładkiewicz i Magdalena Wendtpara klasy C
86.Olaf Tomosz i Anna Frankowskapara klasy C
87.Patryk Makar i Jolanta Krasińskapara klasy C
88.Patryk Makar i Paula Patockapara klasy C
89.Patryk Statkiewicz i Marta Maciszkapara klasy C
90.Radek Makar i Monika Szczepanpara klasy C
91.Krystian Koszucki i Karolina Zgutczyńskapara klasy C
92. Robert Pasieczny i Angelina Nguyenpara klasy D
93. Maksymilian Mosór i Nikol Nowakpara klasy D
94.Dawid Hesler i Nikola Nowakpara klasy D
95.Dawid Hesler i Katarzyna Łazarewiczpara klasy D
96.Mateusz Białek i Ewa Ziemińskapara klasy D
97.Maciej Jusza i Monika Żyrapara klasy D
98.Wojtek Rogowski i Sandra Kawałapara klasy D
99.Karol Kustra i Marta Dulębapara klasy D
100. Wiktor Zawielak i Kinga Kawka para klasy D
101.Kamil Wronikowski i Agnieszka Gańczapara klasy D
102.Adrian Lenart i Agnieszka Żaczekpara klasy D
103.Oskar Jarnut i Klaudia Kawałapara klasy D
104.Oskar Długoński i Marta Domańskapara klasy D
105.Patryk Manaj i Magdalena Kurekpara klasy D
106.Paweł Muchewicz i Agnieszka Białowskapara klasy D
107. Piotr Gierzyński i Kamila Lewańczyk para klasy D
108. Piotr Wróbel i Aleksandra Kulasińska para klasy D
109.Piotr Wróbel i Marcela Sobierajpara klasy D
110.Tomasz Łukowicz i Anna Okulskapara klasy D
111.Wojciech Jancewicz i Anna Stasiukpara klasy D
112.Mikołaj Miczko i Aleksandra Burciupara klasy E
113. Robert Pasieczny i Natalia Aniskiewicz para klasy E
114. Grzegorz Ellwart i Daria Natywo para klasy E
115.Jakub Stasiuk i Maja Kuźmińskapara klasy E
116.Dawid Hesler i Karina Lipiecpara klasy E
117.Bartosz Formela i Klaudia Sztankierpara klasy E
118.Mikołaj Borcowski i Maja Kuźmińska para klasy E
119.Natan Pilipczyk i Dominika Tarasiukpara klasy E
120.Michał Jaros i Agnieszka Miszkiewiczpara klasy E
121.Mikołaj Borcowski i Hanna Sywulapara klasy E
122.Oskar Elwart i Karolina Zgutczyńskapara klasy E
123. Paweł Okrój i Nina Wojewódzka para klasy E
124. Paweł Okrój i Weronika Maszota para klasy E
125.Piotr Kotulski i Natalia Pacenkopara klasy E
126.Tomasz Łukowicz i Monika Szczepanpara klasy E
127.Szymon Obiegły i Wiktoria Chołkapara klasy F
128.Mateusz Liske i Zofia Gronopara klasy F
129.Mateusz Dobry i Matea Wojtysiakpara klasy F
130.Michał Pawlisz i Maria Pettkowskapara klasy F
131.Paweł Szurlej i Nikola Nowakpara klasy F
132.Marcel Wytrwał i Patrycja Tomaszewskapara klasy F
133. Michał Wróbel i Malwina Nowak para klasy F
134. Mateusz Jusypenko i Anna Strojna para klasy F
135. Krzysztof Wilczyński i Monika Koc para klasy F
136. Konrad Kupski i Wiktoria Jankowska para klasy F
137.Bartek Stasiuk i Olga Grelewiczpara klasy F
138. Dominik Wachowiak i Julia Bublewska para klasy F
139.Maciej Głodowski i Joanna Głodowskapara klasy F
140.Natan Pilipczyk i Monika Piotraspara klasy F
141.Szymon Idziniak i Aleksandra Wendtpara klasy F
142.Kacper Andruszkiewicz i Zofia Prądzyńskapara klasy G
143.Konrad Andruszkiewicz i Weronika Małyjurekpara klasy G
144.Alan Dargacz i Kinga Kalenikpara klasy G
145.Mateusz Liske i Martyna Okońpara klasy G
146. Szymon Obiegły i Nadia Zakrzewskapara klasy G
147.Mateusz Dobry i Dominika Kurzycapara klasy G
148. Michał Okoniewski i Aleksandra Górskapara klasy G
149.Adrian Lenart i Karolina Zgutczyńskapara klasy G
150.Jakub Stasiuk i Agnieszka Żaczekpara klasy G
151.Karol Kustra i Zuzanna Rogowskapara klasy G
152.Maciek Miszczak i Oliwia Ziobrowskapara klasy G
153.Oskar Elwart i Klementyna Gontarskapara klasy G
154.Nikodem Brodnicki i Natalia Gralapara klasy H
155.Kamil Andruszkiewicz i Natalia Brodnickapara klasy H
156.Kordian Cupisz i Zofia Gronopara klasy H
157.Marcin Perdeusz i Oliwia Ziobrowskapara klasy H
158.Bartosz Klass i Weronika Hirschpara klasy H
159.Krzysztof Bruski i Karolina Radekpara klasy H
160. Wiktor Dzwonkowski i Zuzanna Orlikowskapara klasy H

Archiwum Par - filia Kolbudy
1.Jakub Szwichtenberg i Agata Płotkapara klasy G
2.Kacper Dukat i Aleksandra Grzegorekpara klasy G
3.Wiktor Miotk i Amelia Dąbrowska para klasy G
4. Andrzej Lizakowski i Miriam Grotpara klasy H
5.Krzysztof Klesiński i Natalia Klesińskapara klasy G
6.Dominik Czarnogorcew i Natalia Arentpara klasy G
7. Maciej Jarosz i Oliwia Wilińskapara klasy H